ות Biomedical Structures

אודות Biomedical Structures: בדים רפואיים וביו-רפואיים לציוד רפואי

הציוד הרפואי המתקדם ביותר של המחר מפיק רווח מן הגמישות והביצועים של בדים ביו-רפואיים ומבנים מותאמים-אישית. ביותר תחומי טיפול מאי-פעם בעבר, בדים מחליפים ומעצימים בדרכים חדשות את החומרים הקשיחים המסורתיים, כגון הפלסטיק למיניו ומתכת. ניתן להנדס בדים ספיגים ובעלי תאימות ביולוגית רציפה כך שיענו על כל דרישה, החל בחוזק וגמישות ועד קלוּת-שימוש עבור מנתחים ותוצאות-מטופל משופרות. כיום, אורך-החיים של הבדים, ויכולתם לשמור על תכונותיהם לטווח ארוך ולהתאים טוב יותר למבנים אנטומיים טבעיים, עשויים לעזור להפוך את הדור הבא של מכשירים לאפשרי.

‏Biomedical Structures‏ (BMS) היא מובילת שוק בתכנון, פיתוח וייצור מתקדמים של בדים רפואיים עבור יצרניות של ציוד למטרות ניתוחים אורתופדיים, לבביים וכלליים, וכן לשוקי הנדסת הרקמות והרפואה ההתחדשותית (רגנרטיווית). BMS, בעלת מומחיות ייחודית בטכנולוגיות פולימרים חדשניות ובשיטות ייצור מדירוג רפואי, היא שותפתן המהימנה של כמה מיצרניות הציוד הגדולות והחדשניות ביותר בעולם. לאחר שרכשנו ב-2011 את יצרנית הבדים הרפואיים Concordia Medical, גם הרחבנו את הקו המלא של BMS Medical Textile Services, הנמתח למן עיצוב התפיסה ועד לייצור המלא, ניהול שרשרת האספקה ועיקור ואריזה לאחר הייצור – וכל זאת בנפח מוגדל והסתלמות (scalability) עפ”י דרישה.

המתקן

BMS מפעילה מתקנים לייצור ותכנון מלאים במטה המרכזי שלה, ומעטפת ייצור משנית בוורוויק, רוד איילנד. המתקנים הייעודיים שלה, הרשומים ב-ISO 13485, כוללים הנדסת טקסטיל מתקדמת וציוד לייצור חומרים, בתשעה חדרים נקיים נפרדים מסיווג 8.

חומרים

DSM Dyneema

BMS היא מומחית עיבוד מהימנה של הסיב DSM Dyneema Purity [פוליאתילן במשקל מולקולרי גבוה במיוחד (UHMWPE)] ו-Dyneema Purity BLUE החדש, סיב ה-UHMWPE הראשון בעולם מדירוג 'מתאים להשתלה (implantable)' שצבוע במלואו, האידאלי לתפרים במאמץ גבוה שנדרשת עבורם ניגודיות צבע.


שותפת הדפסה

CI Medical

השותפות של BMS עם CI Medical מציעה ללקוחות שירותי סימון והדפסה של ביו-חומרים על סיבים מכל הסוגים, ביניהם פוליפרופילן, פוליאתילן, PTFE (פולי-טטרא-פלואורואתילן), ניילון ועוד.